WhatsApp
Türkçe
English
German
French
Russian
Spanish
Arabic
Japan
Korea
Chinese
Dutch
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Hakkımızda

shape
Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğumuz ilk günden bu yana kliniğimiz, sahip olduğu mesleki tecrübe ışığında hastalarına profesyonel hizmet anlayışını sürdürmektedir. Gücünü geçmişteki birikimlerden alan, vizyonu ise her daim geleceğe yönelik olan kurumumuz diş hekimliği alanında öncü adımlar atmaya devam etmektedir. Bu amaçla İzmir, Alsancak'ta bulunan Özel Ephesus Global Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2015'ten beri hastalarımıza uzman hekim kadromuzla, yaklaşık 600 metrekarelik çalışma alanı ile yurt içi ve yurt dışı hastalara 6 gün hizmet vermekteyiz. 

shape
5+

Uzman Diş Hekimi

1+

Çocuk Diş Hekimi

8345+

Site Ziyaret

Her Biri Alanında Uzman

DOKTORLARIMIZ

UZMAN DT. YİĞİT ALİ ÖZKUBAT
Ağız ve Çene Cerrahisi Uzmanı
UZMAN DT. NARİN ÖZTÜRK
Ortodonti Uzmanı
UZMAN DT. HAKAN BİLEN
Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı
UZMAN DT. BİLGE ÜNAL
Endodonti Uzmanı
DT. BERİKA IRMAK
Estetik Diş Hekimi
Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

Kapi girisinden hekim koltuguna oturana dek zaten tum personelin guler yuzlu olmasiyla butun disci korkunuz geride kaliyor. Hekimim tum islemlerimi detayli olarak anlatti ve oldukca ilgiliydi. Tum ekibe bu kadar sicakkanli olduklari icin tesekkur ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

B.Yardimci
-
testimonial

Tam RANDEVU zamanında beni işlem için aldılar. Diş taşlarımın temizliğini yaptırdım. Gayet seviyeli ve kaliteli hizmet aldım. Ortam temiz. Personel yaklaşımı mükemmel.Yaklaşık olarak 40 dakika sürdü. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Mehmet BARAN
- Memur
testimonial

Kapıdangirergirmez beni o kadar samimi ve içten karşıladlarki o anki dişci korkumu unuttum bile Nurullah beyin hastaya.güven verici ve içten yaklaşımı beklentimiz çok.üstündeydi sorunsuz bir. Şekilde.hizmet aldığım bu kliniğe çok teşekkür ediyorum

Türkan Mısırlıoğlu uzun
- İşletmeci
testimonial

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık